BİZİ TANIYIN

   
Nasıl kite yapılacağını değil nasıl kiteboardcu olunacağını öğretiyoruz.
2001 yılından bu yana Türkiye’nin ilk kiteboard okulu olarak amacımız; sporu yaşam tarzınız haline getirmektir . Hedeflerinize en iyi ve hızlı şekilde ulaşmanız için doğru ve kaliteli eğitimden ödün vermeyerek, yenilikçi teknikler ile kiteboardu hayatınızın vazgeçilmezi haline getiriyoruz.
Yetiştirilen binlerce sporcu ve yüzlerce eğitmen
Milli takım sporcumuz Merve CEYLAN PKRA Kiteboard Dünya Turu Arjantin’de bayrağımızı 1.lik kürsüne taşıdı ve genel klasmanda Dünya 2.si olarak turu tamamladı. Şimdi ise bu bayrağı taşıyacak sporcular yetiştirmeye devam ediyoruz.

KITEMAXIMUM
Mustafa Kemal Atatürk’ün yönergeleriyle kurulan Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olan İş Bankası ile Maximum kart bünyesinde Kitemaximum markasını yaratarak sponsorluk anlaşması imzaladık.  Sporun gelişimi ve tanıtımı için  her yıl yapılan Kiteboard Türkiye Şampiyonası’na ana sponsor olmaktayız.


PKRA
2011 ve 2012  PKRA şampiyonu Youri Zoon ve 2014 PKRA genel klasman 3.sü Alex Neto ile Kitemaximum kliniklerini düzenledik . Spora yön veren bu kişilerden öğrendiklerimizi kendi deneyimlerimizle harmanlayıp sizi hedefe en kısa yoldan ulaştırıyoruz.

 
© 2017 Kiteboard Turkey. Tüm Hakları Saklıdır.