HAKKIMIZDA

   

2001 yılından beri devam eden Türkiye’ nin ilk ve en tecrübeli okulu olmanın gururunu yaşıyoruz.

Tam 21 yıldan beri tutkuyla bağlı olduğumuz kiteboard sporunu Gökova’da on binlerce kişiye öğrettik, sektöre yüzlerce eğitmen kazandırdık. Düzenlediğimiz organizasyonlar, yarışmalar ve yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projeleri, yetiştirdiğimiz sporcular ile kiteboard sporunda Gökova’ yı bir marka haline getirdik. Kiteboard Turkey disiplini, güvenliği,saygıyı ve yeniliği simgeleyen, her zaman kendini aşmaya çalışan çizgisi ile bölgede bu sporda öncü olmuştur. Tutkumuzu ve tecrübemizi Türkiye’nin başka noktlarında da paylaşmak amacıyla Alaçatı, Gökçeada ve Sarıgerme’de hizmet vermeye başladık.

Ayrıca sektörde Türkiye Ulusal Yelken Eğitim Programı’na kiteboardun eklenmesini, buradaki eğitim müfredatının oluşturulmasını, eğitmenlerin bu sistem üzerinden belgelenmesine de katkıda bulunduk.

“Eğitimlerin dışında yarışmacıları da desteklemeye devam ettik..Milli takım sporcumuz Merve Ceylan 9 defa Türkiye şampiyonu oldu. Kiteboard Dünya Turu Arjantin’ de bayrağımızı birincilik kürsüsüne taşıdı ve genel klasmanda Dünya 2.si olarak turu tamamladı.

Yine Milli Sporcumuz Kaan Özsan, 2019 U19 kategorisinde Türkiye şampiyonluğu, 2021 Milli Takım Seçme Yarışları U19 üçüncülüğü, 2021 Türkiye şampiyonasında U19 ikinciliği, 2021de Milli sporcu olarak Avrupa ve Dünya şampiyonalarında ülkemizi temsil etmişti. Son olarak 2022 yıldızlar kupası U21 ikincisi olmuştur.

© 2022 Kiteboard Turkey. Tüm Hakları Saklıdır.