AKTİVİTELER

   

AKTİVİTELER HAKKINDA BİLGİLER

BİSİKLET

Çevreye duyarlı, karbon ayak izinizi azaltan, fiziksel olarak aktif ve sağlıklı bir yaşama teşvik eden güvenli ve kolay sürülebilen bisikletlerimizle güzeller güzeli Gökova Körfezi’nin gerdanına yolculuğa ne dersiniz?

HIKING

Günübirlik düzenlediğimiz kolaylaştırılmış patikalardan tecrübeli rehberlerimiz eşliğinde çevreyi ve bio-çeşitliliği tanıyarak şehir hayatınızın stresinden uzaklaşarak doğanın tadını çıkarıyoruz.

SEA KAYAK

Rehberlerimizin deneyimleri ile sea kayaklarınızı tanıyıp, kişisel ayarlarımızı yapıp çeşitli destinasyonlarda (Deniz, Nehir, Göl) kürek çekmenin keyfine ister ailenizle ister arkadaşlarınızla sizi çok özel deneyimlere davet ediyoruz.

YELKEN

Yelken, bireye sağlayabileceği faydalar açısından istisnai bir spordur. Yelken sporu esnekliğinizi ve çevikliğinizi geliştirmenize yardımcı olur. Yelken iplerini çekmek, suda hareket etmek ve hareket halindeki bir teknede kendinizi sabit tutmak gibi aktiviteler, el-göz koordinasyonunuzu ve motor becerilerinizi önemli ölçüde geliştirir.

WİNGFOİL

Wingfoil, board sporlarındaki en son üründür. Bu, kısa bir SUP boarduna monte edilmiş bir hidrofil ile iki elimizle bir şişme kanadın kullanılmasını içerir. Windfoil, Kite Foil ve SUP Foil arasında bir uygulamadır. Rüzgarın ve dalganın enerjisini kullanarak su üzerinde maksimum özgürlükle hareket edebilmenizdir

RÜZGARSIZ HAVA ETKİNLİKLERİ

Sandras Dağı

Fethiye – Kayaköy - Ölüdeniz – Babadağ

Toparlar Kanyonu ve Şelalesi

Kaunos Antik Kenti

Gökova Körfezi Seakayak – Hiking – Bisiklet

Balık ve Yengeç Turları

 
© 2022 Kiteboard Turkey. Tüm Hakları Saklıdır.